Fotografia
niemowlęca

Uwiecznij najważniejsze chwile z życia Twojego dziecka
i ciesz się niepowtarzalną pamiątką

Kamila Majewska
z aparatem od 2014 r.

PAMIĄTKA NA LATA

Zatrzymaj szczególne chwile

Pierwszy rok życia dziecka to czas intensywnego rozwoju, wielu zmian i nabywania nowych umiejętności. Niemowlęta zmieniają się z dnia na dzień, dlatego warto pomyśleć o wyjątkowej pamiątce z tego okresu.

Nie strać chwil, które tak szybko przemijają.

Chętnie Ci w tym pomogę.

IDEALNY PREZENT

Sesja w przyjaznym miejscu

Z wielką starannością tworzę charakter scenerii do każdej sesji, przygotowuję elementy dekoracyjne i ciekawe, samodzielnie wykonane rekwizyty, dzięki czemu każde zdjęcie nabiera wyjątkowego charakteru.

Po wykonaniu fotografii możecie wybrać zdjęcia, które podobają się Wam najbardziej i które zostaną poddane indywidualnej obróbce.

Odpowiednia pamiątka, wymaga profesjonalnej jakości sprzętu i wiedzy jak tworzy się dobre zdjęcie, które mogę zaoferować dzięki wieloletniemu doświadczeniu czy artystycznemu przygotowaniu.

Zarezerwuj termin

Możesz też zadzwonić i porozmawiać osobiście

+48 516-POKAŻ NUMER663-371

Pakiety

Mini

498PLN
 • 2 stylizacje + zdjęcie rodzinne
 • 8 wybranych zdjęć w formie elektronicznej
 • BRAK zdjęć w formie papierowej
 • Czas trwania sesji: około 1,5 godziny

Standard

598PLN
 • 3-4 stylizacje + zdjęcie rodzinne
 • 14 wybranych zdjęć w formie elektronicznej
 • + wydruk w formacie 15/23
 • Czas trwania sesji: 2 godziny

Premium

798PLN
 • 4- 5 stylizacji + zdjęcie rodzinne
 • 20 wybranych zdjęć w formie elektronicznej
 • + wydruk w formacie 15/23 + jedno 30/40
 • Czas trwania sesji: około 3 godzin

*Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż obejmuje dany pakiet w cenie 45 zł sztuka*

*Czas trwania sesji jest orientacyjny i dobrany indywidualne. W przypadku noworodków i niemowląt jest dłuższy ze względu na szczególne potrzeby maluszków (karmienie, drzemka, przewijanie)*

Więcej niż zdjęcie

Aby lepiej zapamiętać zmiany

Pierwszy rok życia dziecka to czas intensywnego rozwoju, wielu zmian i nabywania nowych umiejętności. Niemowlęta zmieniają się z dnia na dzień, dlatego warto pomyśleć o wyjątkowej pamiątce z tego okresu.

Kamila Redmer foto be be studio fotograficzne
Sesja pełna komfortu

Zdjęcia niemowląt wykonywane są w studiu fotografii dziecięcej w Poznaniu przez profesjonalnego fotografa dzieci. Wszystko odbywa się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, z wykorzystaniem wielu rekwizytów. Pojazdy retro, drewniane zabawki czy ciekawe czapeczki z pewnością zainteresują małych odkrywców. Sesja zdjęciowa odbywa się w formie zabawy i najważniejsze jest, aby dziecko dobrze się czuło.

Rekwizyty dodające efektu „wow”

Fotografia niemowlęca to przede wszystkim szukanie naturalnych i ciekawych ujęć z zastosowaniem oryginalnych stylizacji. Również rodzice mogą przedstawić swoje propozycje, które są zawsze uwzględniane przez fotografa dzieci.
Efektem końcowym są przepiękne i niepowtarzalne zdjęcia niemowląt, które będą wspaniałą pamiątką, zarówno dla rodziców jak i dziecka.

Opinie naszych klientów