OFERTA STUDIA - FOTOGRAFIA URODZINOWA

Każde dziecko z niecierpliwością wyczekuje dnia swoich urodzin. To bardzo ważne wydarzenie, które rodzice starają się zaplanować jak najlepiej. Prezenty, tort, śliczne ubranie – to wszystko obowiązkowo musi znaleźć się na przyjęciu. Wspaniałym dodatkowym prezentem może okazać się urodzinowa sesja zdjęciowa.
Zdjęcia dzieci wykonywane są w kameralnym studiu fotografii dziecięcej w Poznaniu, z wykorzystaniem urodzinowych akcentów. Sesja zdjęciowa dostosowana jest do wieku dziecka. Fotograf dzieci ma świetne podejście i sprawia, że wszystko odbywa się bezstresowo i w przyjaznej atmosferze.
Pierwsze urodziny, a także każde następne uwiecznione na profesjonalnych fotografiach z pewnością staną się wartościową i miłą pamiątką.

Pakiet Petit – 290 zł
2 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 8 wybranych wybranych przez Państwa zdjęć w formie elektronicznej
Czas trwania sesji: około 1-2 godziny
Pakiet Grande – 490 zł
3 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 14 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie 15/21.
Czas trwania sesji: około 2-3 godziny
Pakiet Bebe – 690 zł
4-5 stylizacji, 20 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych w formacie 15/21 plus wydruk  jednego zdjęcia w formacie 30/40
Czas trwania sesji: około 3 godziny

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż obejmuje dany pakiet w cenie 35 zł sztuka.

Czas trwania sesji jest orientacyjny i dobrany indywidualne. W przypadku noworodków i niemowląt jest dłuższy ze względu na szczególne potrzeby maluszków (karmienie, drzemka, przewijanie).