FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Kiedy na świat przychodzi małe dziecko chcemy zatrzymać i uchwycić te cudowne chwile pierwszych tygodni jego życia. Nasz skarb bardzo szybko rośnie, dlatego pierwsze zdjęcia mogą okazać się wyjątkową pamiątką, zarówno dla rodziców jak i dla dziecka.
Fotografia noworodkowa przeznaczona jest dla dzieci między 5 a 14 dniem życia, ponieważ w tym okresie noworodki zachowują pozycję embrionalną, a ich sen jest bardzo głęboki. Pozwala to na odpowiednie ułożenie maluszka i wykonanie wyjątkowych zdjęć w różnych pozycjach. Sesja noworodkowa odbywa się w kameralnym studiu fotografii dziecięcej w Poznaniu i wykonywana jest przez profesjonalnego fotografa dzieci.
Troszcząc się o komfort świeżo upieczonych rodziców i ich pociechy w studiu panuje optymalna temperatura (w razie potrzeby pomieszczenie jest dodatkowo dogrzewane), a kocyki na których układane są noworodki ocieplane są termoforem. W czasie sesji noworodkowej zachowane są zasady higieny, a wszystkie materiały wyprane są w proszku bezpiecznym dla niemowląt. Zapewnione jest także miejsce do karmienia i przewijania. Do zdjęć dzieci wykorzystywane są różnego rodzaju rekwizyty, koszyki, kocyki, czapeczki, które są przed sesją wspólnie dobierane. Rodzic może zdać się na doświadczonego fotografa dzieci lub sam decydować jakie stylizacje będą wykonane.
W trakcie wykonywania fotografii noworodkowej najważniejsze jest dziecko i to właśnie do jego rytmu i zachowania trzeba się dostosować. Panująca w studiu atmosfera jest przyjazna i bezstresowa. Efektem sesji noworodkowej są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju fotografie.

Pakiet Petit – 390 zł
3 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 8 wybranych wybranych przez Państwa zdjęć w formie elektronicznej
Czas trwania sesji: około 3 godziny
Pakiet Grande – 590 zł
4 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 14 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie 15/21.
Czas trwania sesji: 2-5 godzin
Pakiet Bebe – 790 zł
5 stylizacji, 20 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych w formacie 15/21 plus wydruk  jednego zdjęcia w formacie 30/40
Czas trwania sesji: ok. 3-6 godzin

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż obejmuje dany pakiet w cenie 35 zł sztuka.