OFERTA STUDIA - FOTOGRAFIA NIEMOWLĘCA

Pierwszy rok życia dziecka to czas intensywnego rozwoju, wielu zmian i nabywania nowych umiejętności. Niemowlęta zmieniają się z dnia na dzień, dlatego warto pomyśleć o wyjątkowej pamiątce z tego okresu.
Zdjęcia niemowląt wykonywane są w studiu fotografii dziecięcej w Poznaniu przez profesjonalnego fotografa dzieci. Wszystko odbywa się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, z wykorzystaniem wielu rekwizytów. Pojazdy retro, drewniane zabawki czy ciekawe czapeczki z pewnością zainteresują małych odkrywców. Sesja zdjęciowa odbywa się w formie zabawy i najważniejsze jest, aby dziecko dobrze się czuło. Fotografia niemowlęca to przede wszystkim szukanie naturalnych i ciekawych ujęć z zastosowaniem oryginalnych stylizacji. Również rodzice mogą przedstawić swoje propozycje, które są zawsze uwzględniane przez fotografa dzieci.
Efektem końcowym są przepiękne i niepowtarzalne zdjęcia niemowląt, które będą wspaniałą pamiątką, zarówno dla rodziców jak i dziecka.

Pakiet Petit – 290 zł
2 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 8 wybranych wybranych przez Państwa zdjęć w formie elektronicznej
Czas trwania sesji: około 1-2 godziny
Pakiet Grande – 490 zł
3 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 14 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie 15/21.
Czas trwania sesji: około 2-3godziny
Pakiet Bebe – 690 zł
4-5 stylizacji, 20 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych w formacie 15/21 plus wydruk  jednego zdjęcia w formacie 30/40
Czas trwania sesji około: 3 godziny

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż obejmuje dany pakiet w cenie 35 zł sztuka.