OFERTA STUDIA - FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Na zdjęcia dzieci można patrzeć bez przerwy, za każdym razem wywołują u nas różne emocje. Czasem jest to zaduma, czasem uśmiech. Uwieczniona dziecięca naturalność jest bowiem bezcenna. Wyjątkową pamiątką może okazać się profesjonalna sesja zdjęciowa, w trakcie której czas zatrzyma się na chwilę, pozostawiając po sobie piękne zdjęcia.
W studiu fotografii dziecięcej w Poznaniu dzieci poczują się jak w domu, zadba o to profesjonalny fotograf dzieci. Przyjazna atmosfera, ciekawe rekwizyty i świetne podejście – to wszystko sprawi, że dzieci szybko odnajdą się w nowym otoczeniu. W fotografii dziecięcej najważniejsze są dzieci i to ich komfort jest najistotniejszy.
Sesja zdjęciowa może być wykonana w studiu Foto be be lub w plenerze. Stylizacje uzgadniane są wcześniej i dostosowane do życzeń rodziców. Świetny sprzęt i oświetlenie i niesamowity zmysł artystyczny fotografa sprawią, że uchwycone zostaną najciekawsze miny i gesty małych modeli. Efektem będą niepowtarzalne zdjęcia dzieci, które z pewnością zachwycą rodziców i bliskich.

Pakiet Petit – 290 zł
2 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 8 wybranych wybranych przez Państwa zdjęć w formie elektronicznej
Czas trwania sesji: około 1-2 godziny
Pakiet Grande – 490 zł
3 stylizacje plus zdjęcie rodzinne, 14 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie 15/21.
Czas trwania sesji: około 2-3 godziny
Pakiet Bebe – 690 zł
4-5 stylizacji, 20 wybranych przez Państwa w formie elektronicznej oraz wydrukowanych w formacie 15/21 plus wydruk  jednego zdjęcia w formacie 30/40
Czas trwania sesji: około 3 godziny

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż obejmuje dany pakiet w cenie 35 zł sztuka.