OFERTA STUDIA - FOTOGRAFIA CIĄŻOWA (sesja z brzuszkiem).

Okres ciąży to dla kobiety czas niezwykły, jednak przemija bardzo szybko i pozostaje tylko wspomnieniem. Po czasie ze wzruszeniem każda mama przypomina sobie chwile, gdy maluch mieszkał w jej brzuchu. Cudowną pamiątką może okazać się sesja ciążowa, która będzie uwiecznieniem tego wyjątkowego stanu.
Najlepszym okresem na wykonanie zdjęć jest czas między 6 a 8 miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a kobieta dobrze się czuje.Lepiej nie zostawiać decyzji o sesji zdjęciowej na ostatnie dni przed porodem, ponieważ mogłoby się to okazać zbyt wyczerpujące. Taka sesja fotograficzna wykonywana jest w kameralnym studiu fotograficznym w Poznaniu, z zastosowaniem profesjonalnego oświetlenia i sprzętu fotograficznego. Wszystkie stylizacje są wcześniej uzgadniane i dopasowane do życzeń kobiety. Do dyspozycji są różne dodatki i gadżety, można również przynieść własne drobiazgi związane z maluszkiem. Istnieje możliwość wykonania zdjęć rodzinnych, z przyszłym tatą, czy rodzeństwem.
Studio Foto be be gwarantuje wykonanie niezwykłych ujęć, na których uwieczniony zostanie intymny klimat tego niezwykłego, ciążowego stanu. Naturalność, kobiecość, bliskość – to wszystko dostrzeże fotograf za obiektywem swojego aparatu.
Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka na lata, która powinna znaleźć się w albumie każdej przyszłej mamy.

Pakiet Petit – 290 zł,
7 wybranych przez klientkę zdjęć w w formie elektronicznej
Pakiet Grande – 690 zł,
20 zdjęć wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz w formie elektronicznej

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż obejmuje dany pakiet w cenie 35 zł sztuka.