Fotografia dziecięca i nie tylko. Oferta studia.

Studio Kamili Redmer Foto be be to miejsce, w którym czas zatrzymuje się na chwilę, pozostawiając po sobie piękne wspomnienia, uchwycone w obiektywie aparatu. To właśnie tu, w studiu fotografii dziecięcej w Poznaniu rodzice zetkną się z profesjonalnym fotografem, który wykona wyjątkową sesję zdjęciową, w komfortowych i przyjaznych warunkach. Fotografia dziecięca, noworodkowa, niemowlęca, czy ciążowa, rodzinna oraz kobieca to wszystko znajduje się w ofercie studia. Efektem pracy fotografa dziecięcego są przepiękne i unikalne zdjęcia, które są wspaniałą pamiątką na lata, a także doskonałym pomysłem na prezent.

BONY PODARUNKOWE
Chcesz podarować coś wyjątkowego bliskiej osobie lub kogoś zaskoczyć? Podaruj mu niebanalny prezent jakim jest sesja zdjęciowa! W Foto be be możesz zakupić bon podarunkowy, który z pewnością będzie niesamowitą niespodzianką. Taki prezent zostanie w pamięci na długo,a zdjęcia z sesji będą pamiątką na lata.
Bony wykonywane są własnoręcznie z papieru czerpanego i są personalizowane, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość oryginalnego prezentu.


FOTOGRAFIA PLENEROWA:

Sesja zdjęciowa w plenerze to doskonały pomysł na uwiecznienie ważnych chwil z życia, w otoczeniu natury lub innym ciekawym miejscu. Zdjęcia zyskują na naturalności, a osoby fotografowane czują się swobodniej. Foto be be oferuje plenerowe sesje rodzinne, komunijne i ślubne. Studio fotografii dziecięcej w Poznaniu znajduje się w pięknej okolicy, w pobliżu Jeziora Strzeszyńskiego, które jest doskonałym miejscem na wykonywanie takich zdjęć. Do uzgodnienia możliwe są również inne lokalizacje, w zależności od upodobań. Ciekawe miejsca, niebanalne ujęcia i artystyczny zmysł fotografa sprawią, że sesja plenerowa będzie świetną pamiątką dla całej rodziny.


ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA FOTOGRAFIA NIEMOWLĘCA FOTOGRAFIA DZIECIĘCA FOTOGRAFIA CIĄŻOWA FOTOGRAFIA URODZINOWA FOTOGRAFIA KOBIECA